חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

נוטריון הרצליה

 

זקוקים לשירותי נוטריון במרכז הארץ? לא צריך לנסוע רחוק, תוכלו לפנות אל נוטריון הרצליה ולקבל את השירות הנדרש לכם בצורה הנוחה והמהירה ביותר. מיהו בעצם הנוטריון? מהו תפקידו? וכיצד ניתן לדעת כי הגענו לנוטריון מקצועי ומהימן?

נתחיל מההתחלה: מיהו נוטריון?

נוטריון הוא עורך דין אשר עוסק בעריכת דין לפחות עשר שנים ואשר קיבל רישיון מיוחד ממשרד המשפטים, המסמיך אותו לשמש גם כנוטריון. בתפקידו זה הוא עורך, מתרגם ומאמת מסמכים בעלי משמעות משפטית. כך למשל, אימות הסכם ממון בין בני זוג, אימות חתימה שלנו על מסמך מסוים וכן, תרגום נוטריוני. בחתימת נוטריון הרצליה , רואים בכך אישור למהימנות של אותו מסמך ולאותנטיות שלו. לכן, במקרים רבים, גופים שונים, ממשלתיים ואחרים, דורשים אישור נוטריוני על מסמכים מסוימים טרם יקבלו אותם ויכירו בהם לצורך מתן זכויות. נציין, כי לשירותים נוטריונים יש תעריף אחיד וכל נוטריון מחויב לגבות אך ורק על פיו, בהתאם לסוג השירות המדובר. זאת בשונה אגב מעבודתם של עורכי דין, אז, לכל עו"ד יש שיקול דעת ובחירה לגבי סכום שכר הטרחה שהוא גובה מלקוחותיו.

כיצד בוחרים נוטריון?

ראשית, עלינו לוודא כי עורך הדין אליו אנו פונים הוא אכן נוטריון בעל רישיון, שהרי אנו מבינים כי כל נוטריון הוא עו"ד אך לא הפוך. שנית, יש לבדוק מבעוד מועד כי הנוטריון אליו הגענו מבצע את השירות הנוטריוני הספציפי הנדרש לנו. כך למשל אם אנחנו צריכים תרגום נוטריוני, יש לוודא כי נוטריון הרצליה שולט היטב בשתי השפות הרלוונטיות, שפת המקור של המסמך ושפת היעד אליה אנו רוצים לתרגם אותו. פרמטר שלישי הוא ניסיון ומקצועיות. מדובר בשירות משפטי לכל דבר ולכן חשוב לפנות לנוטריון ותיק, על מנת שנדע כי ענייננו מטופלים בצורה הטובה ביותר ובדיוק בהתאם להוראות החוק. לבסוף, כדי שנקבל את השירות שאנו זקוקים לו תוך זמן קצר ובמינימום של טרחה, נבחר נוטריון גם על פי מיקומו הגאוגרפי שהרי נוחות חשובה לא פחות.

נוטריון הרצליה

בתחום הנדל"ן תמיד אומרים שמיקום הוא הכל וזה משפט מאוד נכון, לא רק בסיטואציה של רכישת נכס, אלא בכלל בחיים. כשאנחנו צריכים שירות כלשהו, כדאי שנפנה לבעל מקצוע שממוקם קרוב אלינו, אם למקום המגורים שלנו ואם למקום העבודה, כך שיהיה נוח להגיע אליו. לכן, אם אנו גרים או עובדים במרכז ויש לנו צורך בשירות נוטריוני, נוטריון הרצליה הוא הכתובת עבורנו. נוכל לקבוע פגישה במשרדו בשעות שנוחות לנו, לפני תחילת יום העבודה שלנו או בסיומו בדרך הביתה, מבלי שנעמוד בפקקים ונבזבז זמן עבודה יקר או נפספס זמן איכות עם הילדים. שימו לב כי לפני שמגיעים אל הנוטריון, יש לדאוג להצטייד בכל המסמכים הדרושים לו לרבות תעודת זהות או דרכון כדי לאמת את זהות הפונה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אהבתם את הכתבה? שתפו...

מה חדש?

דילוג לתוכן