חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אשקלון: עצורים בפרשת שוד הרולקס שמסעירה את העיר

בעל עסק תושב אשקלון התוקף לפני חודש ימים על ידי רעולי פנים במטרה לשדוד ממנו שעון יוקרתי שענד על ידו, וכתוצאה מכך הוא נזקק לטיפול רפואי.

חוקרי תחנת אשקלון שהחלו לאסוף ראיות וממצאים, הצליחו בצורה מתוחכמת תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, לחשוף כי החשודים מיד לאחר ביצוע השוד, נמלטו לדירת מסתור באזור הדרום, ולאחר זמן מה לכיוון צפון הארץ.

עם התקדמות החקירה הסמויה, התבררה זהותם של 2 החשודים, תושבי קרית אתא, האחד כבן 18, והשני כבן 42 שהנו מתאגרף מקצועי.

דוברות המשטרה

בתום החקירה הסמויה ולאחר שהתשתית הראייתית נגד החשודים הבשילה, הם נעצרו ביומיים האחרונים בצפון הארץ ע"י בלשי היחידה ללחימה בפשיעה של תחנת אשקלון ובסיוע יחידות מחוז דרום, חוף ויחידות ארציות.

מעצרו של החשוד כבן 42 הוארך אתמול ע"י בימ"ש השלום עד לתאריך 22.2, והחשוד כבן ה 18 יובא היום לדיון בבקשה להאריך את מעצרו.

רפ"ק עידו כפיר, מפקד היחידה ללחימה בפשיעה בתחנת אשקלון: "מדובר בשוד אלים מאוד ומתוכנן היטב, שבו החשודים סימנו את המטרה וארבו לקורבן כדי להשיג את מבוקשם בכל מחיר. במהלך החקירה התברר שאחד מהחשודים הנו מתאגרף מקצועי שפשוט השתמש בידיו ככלי נשק נגד הקורבן ולפי החשד גרם לו לחבלות קשות בפניו ובראשו. החקירה הסמויה הייתה מסועפת ומורכבת, אבל היא הוגדרה ע"י מפקד התחנה סנ"צ מאיר חכמון כתיק הדגל, ואליו ריכזנו את כלל הכוחות והאמצעים על מנת לשים את היד על החשודים ולהביאם לדין."

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אהבתם את הכתבה? שתפו...

מה חדש?

דילוג לתוכן